Vitberg – w odwiedzinach u rodzimego producenta urządzeń do wibroterapii

Vitberg – w odwiedzinach u rodzimego producenta urządzeń do wibroterapii

Co warto wiedzieć o marce Vitberg?

Z roku na rok wibroterapia znajduje zastosowanie w kolejnych obszarach:sporcie wyczynowym, rehabilitacji czy kosmetologii. Mało kto jednak ma świadomość, iż w to właśnie w Polsce powstają aparaty do wibroterapii, służące zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i fizjoterapeutom, sportowcom i lekarzom.

Vitberg – całkowicie polskie urządzenia do wibroterapii

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ produkuje się w fabryce w Nowym Sączu. Produkcja składa się z kilku działów, m.in. z: wykrawalni, szwalni, działu elektroniki i montowni. Zaprojektowanie urządzenia zabrało kilka lat. Moduły Vitberg są ręcznie składane, a ich poszczególne elementy poddaje się wielu testom. Poszycie urządzenia wykonane jest ekologicznej skóry, stosowanej w przychodniach i szpitalach, ponieważ jest mocna i łatwo ją odkazić.

Zestaw RAM Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z urządzeń marki Vitberg, które składają się z modułu bazowego, pięciu dodatkowych modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno w zaciszu domu, jak i w klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, firma Vitberg włączyła do swojej oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do optymalnego ułożenia pacjenta podczas zabiegów terapii wibracyjnej.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]