„Uroda i Zdrowie” o urządzeniach Vitberg

„Uroda i Zdrowie” o urządzeniach Vitberg

Poszerz swoje wiadomości o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu zestawu do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadzili autorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Opinię odnośnie systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm przygotowano po trzydziestodniowym okresie użytkowania produktu.

Vitberg – opinia autorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest prosty do uruchomienia. Zaledwie chwilę po podłączeniu poszczególnych modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Drgania działają pobudzająco na jelita. Vitberg stworzył również moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie dwugłowe i czworogłowe oraz pośladkowe uda. Intensywność drgań modułów regulowana jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie stymulację procesów przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu miesięcznego testu – spadek wagi.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować także przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni oraz do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie kraju.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]