Terapia małżeńska – by związek znowu był udany

Terapia małżeńska – by związek znowu był udany

Odszukaj wykwalifikowanego specjalistę, który pomoże Ci w terapii małżeńskiej UK.

Każde małżeństwo może przeżywać różnorodne kryzysy. Na szczęście obecnie można się z nimi uporać naprawdę sprawnie. Doskonałym rozwiązaniem okazuje się być terapia małżeńska przeprowadzana przez psychoterapeutę posiadającego niezbędne kwalifikacje i doświadczenie.

Terapia małżeńska – w jakich sytuacjach może pomóc?

Do terapeuty zgłaszają się pary borykające się z przeróżnymi problemami. Specjalista pomaga pokonać kryzysy mające związek z niedochowaniem wierności jednego z partnerów, a także pomoże w przypadku nałogów, chociaż w takich sytuacjach często konieczne będzie również specjalistyczne leczenie pacjenta. Psycholog wspomoże w czasie choroby partnerów czy ich dzieci. Jest przydatny w sytuacji, gdy pomiędzy żoną i mężem rodzą się konflikty, których nie są w stanie przezwyciężyć sami. Udział w terapii małżeńskiej pomaga też przezwyciężyć problemy i zacieśnić partnerstwo. Lepsza staje się zdolność porozumiewania się między żoną i mężem – dzięku temu ich związek ewoluuje, a nie tkwi w miejscu. Terapeuta uświadamia partnerom jakie mają oczekiwania i potrzeby. Zwraca on uwagę na to, że małżeństwo to nie wyłącznie branie, ale również dawanie czegoś w zamian. Wsparcie psychoterapeuty sprawia, że możliwe staje się zidentyfikowanie przyczyn , które leżą u podłoża małżeńskich kłopotów. Małżeństwo, które ukończyło terapię małżeńską posiada wiedzę potrzebną do tego, aby skutecznie pokonywać trudności w następnych latach.

Terapia małżeńska – co wówczas, gdy mieszka się w Wielkiej Brytanii?

Polska emigracja, która dotarła do Wielkiej Brytanii sprawiła, że na chwilę obecną bez żadnych problemów wyszukamy polskiego psychologa też na brytyjskiej ziemi. Mówienie po polsku usprawnia proces terapii oraz podnosi komfort małżeństwa, które zdecydowało się na wsparcie specjalisty. Też na emigracji warto powalczyć o swoje małżeństwo, które w wielu wypadkach właśnie po wyjechaniu z kraju zaczyna borykać się z najróżniejszymi problemami. Powinno się wiedzieć, że terapia nie jest wstydem, a z jej pomocą związek jest w stanie wejść na całkiem nowe tory. Rozejście się to zawsze ostateczne wyjście.

Dane:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339