Portal „ABC Zdrowie” testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Portal „ABC Zdrowie” testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Więcej na temat marki Vitberg na portal.abczdrowie.pl/zestaw-do-wibroterapii-ram-vitberg-test-redakcyjny

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęła się dziennikarka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki portalu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono funkcjonowanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z sześciu modułów aktywnych oraz dodatkowych segmentów sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W aparacie prędkość wibracji jest regulowania – dostępne są cztery poziomy, z czego ostatni służy do treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można wykonać zabiegi na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, stopach i łydkach. Jeśli zechcemy rozszerzyć funkcjonalność urządzenia i dostosować je do indywidualnych preferencji, niezbędne będzie zakup modułu: Szyja, Biodra, Metabolizm, Nogi lub Kolana. Przy użyciu tych modułów można skutecznie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, zapobiegać bólom kolan i łydek, łagodzić drętwienie karku, przeciwdziałać migrenom, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają pół godziny i mogą być wykonywane w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają przede wszystkim na używanie ich w zaciszu własnego mieszkaniu.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]