Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o zestawie RAM Vitberg+

Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o zestawie RAM Vitberg+

W tym miejscu znajdziesz więcej szczegółów o marce Vitberg

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o różnej intensywności, może znacznie podnieść komfort życia ludzi skarżących się na bóle kręgosłupa, szyi czy nóg. Moduły masujące rodzimej firmy Vitberg opracowano z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o użytkownikach domowych.

Urządzenia Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, jest złożony z modułu bazowego (niezbędnego do pracy całości zestawu), 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, ale również posłuży do walki z objawami stresu i do relaksacji.

Urządzenie złożone jest z niezwykłą starannością i wygląda estetycznie. Wykorzystane materiały i komponenty w większości produkowane są nad Wisłą. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy dobrać odpowiedni poziom natężenia drgań. Urządzenie do terapii wibracjami RAM Vitberg+ posłuży zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]