Materace do wibroterapii marki Vitberg – korzystaj z nich na co dzień

Materace do wibroterapii marki Vitberg – korzystaj z nich na co dzień

Więcej na temat Vitberg opinie na https://natemat.pl/zdrowie/240327,ram-vitberg-to-urzadzenie-do-domowej-wibroterapii-sprawdzamy-jak-dziala

Osoby pracujące przed monitorem z czasem zaczynają skarżyć się na bóle kręgosłupa, bóle kończyn oraz otyłość. Jednym ze sposobem radzenia sobie z tymi schorzeniami jest wibroterapia, która w ostatnich latach przybiera na popularności. Badania nad tym sposobem terapii prowadzano już w latach 60-tych XX w. Terapia wibracjami nie tylko pomaga niwelować ból, ale poprzez przyśpieszenie metabolizmu oraz stymulację włókien mięśniowych może wspomóc również proces odchudzania. Z wibroterapii coraz częściej korzystają też sportowcy do regeneracji mięśni po intensywnym treningu.

Wibroterapia w domu z modułami RAM Vitberg+

Terapia wibracjami jest jednak osiągalna i dla zwykłego Kowalskiego. Można się jej oddać w zaciszu własnego domu, bez wymogu umawiania się na zabiegi w poradniach rehabilitacyjnych. Na rynku dostępne są urządzenia do wibroterapii opracowane przez Vitberg, które służą do aktywnego masażu drganiami poszczególnych części ciała. Moduł bazowy RAM Vitberg+ pozwala na użycie 3 podstawowych programów: Kręgosłup, Relaks i Nogi, w których można ustawić 4 poziomy częstotliwości wibracji. Zestaw można rozbudować o dodatkowe moduły: Nogi, Szyja, Biodra, Kolana oraz Metabolizm.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]