Kiedy psycholog w UK to dobry wybór?

Kiedy psycholog w UK to dobry wybór?

Potrzebujesz pomocy polskiego psychologa Northampton? Skieruj się tu

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych obywateli Polacy tłumnie zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Obecnie fala ta jest zdecydowanie mniejsza, ale ciągle nie brak osób skłonnych do pracy właśnie na Wyspach. Często jednak emigracja do Wielkiej Brytanii wywołuje mnóstwo kłopotów, z którymi bez dodatkowego wsparcia poradzić sobie jest niezwykle trudno.

Polski psycholog w UK – z jakiego typu problemami się upora?

Pobyt w Wielkiej Brytanii i mająca z tym związek rozłąka z bliskimi, jak również praca na terenie obcego kraju, rodzą bardzo dużo problemów, którym niezwykle ciężko jest sprostać. Rozstanie z bliskimi często powoduje bardzo duży stres. Ponadto w wielu przypadkach dochodzą również trudności z dostaniem etatu lub integracją ze współpracownikami. Bariera językowa, która nadal jest dość często spotykana, sprawia, iż błyskawicznie ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A stąd już tylko mały krok do istotnych zaburzeń nastroju czy zwiększenia liczby zachowań agresywnych. Nad odruchami tego rodzaju bardzo ciężko jest zapanować samodzielnie. W związku z tym nie trzeba obawiać się sięgania po pomoc specjalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej wizyty?

Rozmowy ze specjalistą przeprowadzane są w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie trzeba obawiać się, że informacje przekazane w czasie rozmowy będą powierzone dalej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie powinno się skrywać problemów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, jak radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, jak również pokazuje jak nazywać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Sesja prowadzona jest w języku polskim, co sprawia, że przebiega sprawniej i swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie powinna się bowiem obawiać się tego, czy będzie zrozumiana i czy sama właściwie pojmie to, co powie jej specjalista.

Dane:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339