Dla sportowca i dla Pani domu – zestawy do wibroterapii Vitberg

Dla sportowca i dla Pani domu – zestawy do wibroterapii Vitberg

Vitberg opinie. Więcej szczegółów na http://tinyurl.com/y96lk3hf

Nieważne czy jesteś Panią domu czy zawodowym sportowcem, z pewnością Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia. Zobacz z nami miejsce, w którym produkowane są aparaty do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia firmy Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Dołącz do Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego w trakcie ich wycieczki po centrali firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im aparaty do terapii wibracjami tej marki. Stres, regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach, spowolniony metabolizm czy bolące biodro – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały zaprojektowane aparaty do wibroterapii.

Vitberg – co warto wiedzieć o firmie

Firma Vitberg to polski producent modułów do wibroterapii, która w wyniku długoletnich badań nad tą dziedziną stworzyła unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Aparaty są montowane w całości w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszystkie ich części są ręcznie składane. Vitberg dba o ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. Z myślą o swoich pacjentach, bo tak są traktowani klienci firmy, Vitberg wciąż ulepsza oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami, jak również procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]