Nowoczesne meble z litego drewna kupisz od polskiego producenta

Nowoczesne meble z litego drewna kupisz od polskiego producenta

Znajdź polskie meble designerskie.

Nasze mieszkania i styl, w jakim je urządzamy, może dużo zakomunikować o naszym poczuciu estetyki, charakterze, a także o tym, jak postrzegamy komfort. Wielu z nas nie podoba się już oferta wszędobylskich sieci sklepów meblarskich, w których można kupić standaryzowane meble, wytwarzane w setkach tysięcy egzemplarzy, takie same dla odbiorców z Polski, jak i z Europy. Z tej przyczyny szukamy mebli, które nie tylko będą manifestować nasz charakter, ale także okażą się ergonomiczne. To oferuje polskie studio projektowe Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – nowoczesne meble nagradzane w Polsce i w Europie

Marka Swallow’s Tail Furniture działa od blisko 10 lat i tworzy ją duet wrocławskich projektantów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży. Jednakże oryginalne meble wytwarzane przez studio STF to rezultat dokładnej pracy całej ekipy, składającej się z wykwalifikowanych rzemieślników, technologów i konstruktorów. Marka Swallow’s Tail z wyjątkową drobiazgowością podejmuje się procesu produkcji nowych linii mebli, oddając każdej fazie – od roboczego szkicu, przez uformowanie prototypu, aż po dobór stosownego gatunku drewna – sto procent pasji. To niezwykłe dopracowanie najdrobniejszych detali kolejnych projektów sprawia, iż meble marki STF charakteryzują się wręcz perfekcyjnym wykończeniem. Nie jest zatem zaskoczeniem, że produkty z tego studia nagrodzono niemałą ilością wyróżnień branżowych i można oglądać je na targach wnętrzarskich w kraju i w Europie (przykładowo w Łodzi, w Kolonii czy w Paryżu).

Gdzie zamówić rzemieślnicze meble studia STF?

Każdy produkt Swallow’s Tail Furniture, także meble dla dzieci, można nabyć wprost ze strony www studia. Prócz praktycznych stolików kawowych, stołów do kuchni i biurek, ten producent mebli z drewna ma w swojej ofercie też ławki, krzesła oraz komody, a także drewniane akcesoria do wnętrz (m.in. ramy luster i tealighty). Co istotne, należność za zamówienie w Swallow’s Tail Furniture można rozłożyć na raty. Meble z litego drewna studia STF można nabyć także w salonach meblowych w Europie (m.in. we Francji czy w Szwajcarii) oraz na terenie całej Polski (np. w w Poznaniu, w Toruniu czy w Szczecinie).

Dane:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]