Aranżujesz work space? Postaw na nowoczesne meble biurowe

Aranżujesz work space? Postaw na nowoczesne meble biurowe

Poznaj ofertę producenta mebli biurowych w Poznaniu.

Od wielu lat nie ma już prawa bytu przekonanie, iż jedyną rolą mebli biurowych jest ich użyteczność. Współcześnie planując biuro czy to w przestrzeni firmowej czy w prywatnym home office dążymy do tego, by meble które w nim umieścimy odznaczały się też ergonomią oraz przyjemnym dla oka wyglądem. Meble spełniające wszelkie te cechy znajdują się w ofercie poznańskiej Fabryki Mebli BALMA S.A., która od czterdziestu lat tworzy najwyższej jakości meble biurowe dla lokalnych jak i zagranicznych odbiorców.

Nowoczesne meble biurowe to połączenie ergonomii z estetyką

Czym charakteryzują się nowoczesne meble biurowe? To przede wszystkim meble, które spełniają wszelkie potrzeby użytkownika. Umożliwiają one świetną organizację zadań stając się częścią efektywnego środowiska pracy. Przy tym cechuje je najwyższa jakość, dzięki której nie trzeba ich wymieniać przez wiele lat nawet przy ich niesłychanie intensywnej eksploatacji. Taki poziom solidności mebli możliwy jest jedynie przy utrzymaniu przez producenta wyśrubowanych standardów procesu produkcji, w tym w użyciu odpowiednich materiałów, chociaż równie ważną rolę ma tu drobiazgowo przemyślany design każdego mebla. Wzory nowoczesnych mebli biurowych to mariaż estetyki z ergonomią. W końcu mebel będący najważniejszą częścią wygodnej przestrzeni biura musi mieć opcję dostosowania go do różnych stylów pracy użytkowników, ale nie powinien jednocześnie niszczyć estetyki otoczenia. W biurze codziennie przebywa się przez minimum 8 godzin, a im większy komfort odczuwa w tej przestrzeni pracownik, tym większa jest skuteczność jego pracy. Oprócz tego, wygląd biura jest generalnie wizytówką firmy, która niemało może o niej zakomunikować przyszłemu klientowi na długo przed ostatecznym postanowieniem o kooperacji.

Poznański producent mebli biurowych – nie tylko biurka, stoły i regały

Spółka BALMA z siedzibą w Poznaniu w swoim portfolio produktów ma zasadniczo wszystko co nieodzowne do wyposażenia biura. Pomijając tradycyjne wyposażenie jak regały, biurka i stoły konferencyjne oraz ze składanym blatem, u tego producenta mebli biurowych zamówić można też lady recepcyjne, parawany i ścianki umożliwiające podział przestrzeni pracy na indywidualne stanowiska, hokery czy taborety z tapicerowanymi siedziskami, jak również kwietniki pasujące do estetyki biura. Znaczącą częścią oferty Fabryki mebli BALMA S.A. są praktyczne stoły i biurka z opcją regulacji wysokości blatu. Przy takim biurku użytkownik ekspresowo może zamienić pozycję pracy z siedzącej na stojącą, co w efekcie zmniejsza ryzyko uciążliwego ból dolnej części pleców.

Dane:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]