Zapobiegnij rozszczelnieniom i stratom ciepła – o serwisie okien

Zapobiegnij rozszczelnieniom i stratom ciepła – o serwisie okien

Sprawdź, komu zlecić serwis okna. Zajrzyj w to miejsce.

Regularnie zlecany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje wykwalifikowany serwisant? Czemu warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są podatne na wszelkiego rodzaju wypaczenia i zniszczenia. Na kondycję okien oraz uszczelek negatywnie działają też warunki atmosferyczne – ekstremalny mróz i żar, śnieg czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile łatwe działania, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy wezwać serwisanta. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację ciężko pracujących mechanizmów, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczona ekipa serwisu okien może też wykonać wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala zmniejszyć straty ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec może też zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez założenie dodatkowych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]