Parking przy Balicach – gdzie zostawić samochód przed wylotem?

Parking przy Balicach – gdzie zostawić samochód przed wylotem?

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o Balice parking, znajdziesz na pandaparking.pl

Latanie jest coraz popularniejszym środkiem transportu, wybieranym często zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się problem: gdzie go postawić na czas naszego wyjazdu?

Zostaw auto pod opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwózkę pod port lotniczy, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, na przykład w Balicach koło Krakowa, powstały długoterminowe parkingi, na których niewielkim kosztem można pozostawić samochód na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione tam samochody podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają także dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z bagażami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]