Organizujesz szkolenia lub spotkania biznesowe – zamów catering dla firm

Organizujesz szkolenia lub spotkania biznesowe – zamów catering dla firm

Jeżeli chcesz zlecić catering biurowy, skieruj się na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Warsztaty, negocjacje biznesowe albo sympozjum – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo niechybnie w końcu stanie przed potrzebą organizacji wydarzenia tego rodzaju. Łączy się to z licznymi zadaniami, które z reguły nie są w zakresie czynności wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przyszykowanie przekąsek oraz napojów dla jego wszystkich uczestników. Jeśli na planowanym wydarzeniu mają pojawić się ogromne tłumy, opłaca się skorzystać z oferty cateringu firmowego.

Catering biurowy – przekąski, które można błyskawicznie skonsumować

Sympozja oraz warsztaty biznesowe to wydarzenia trwające przeważnie po 5-6 godzin, w wielu przypadkach także przez 3-4 dni z rzędu. Ich partycypanci otrzymują dokładny program prelekcji, pomiędzy którymi wyznaczone są średnio trzy niedługie przerwy, w trakcie których trudno jest zjeść duży obiad w pobliskiej jadłodajni. Stąd tak istotne jest zagwarantowanie gościom napojów oraz małych przekąsek, które mogą szybko zjeść podczas przerwy, a o ile organizator wyrazi zgodę, nawet zabrać na salę prelekcji. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się przygotowaniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z herbatą oraz kawą, a także z drobnym poczęstunkiem, które można spożyć bez niebezpieczeństwa pobrudzenia koszuli czy rąk. Oferta cateringu biurowego obejmuje również udostępnienie urządzeń do przyrządzania napojów gorących.

Przerwy kawowe – istotna część warsztatów biznesowych

Bufet kawowy jest bardzo istotna, daje bowiem uczestnikom czas na rozluźnienie się po wielu godzinach wytężonego skupienia. Dodatkowo jest to również szansa nawiązania rozmowy z innymi gośćmi oraz obgadania w luźniejszej atmosferze spraw roztrząsanych na kursie. Urządzenie z kawą i słodkimi napojami, który można spotkać na korytarzach firm, nie ma szans sprostać perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Goście prestiżowych sympozjów lub płatnych warsztatów nie powinni przecież pić z papierowych pojemniczków, gryząc samodzielnie przyszykowane lub zakupione po drodze w na stacji benzynowej kanapki. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podniesie więc rangę szkolenia i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator zadbał również o wygodę uczestników.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]