Monitorowany parking przy lotnisku – udogodnienie dla turystów

Monitorowany parking przy lotnisku – udogodnienie dla turystów

Parking przy lotnisku Kraków - bezkonkurencyjną ofertę poznasz tu.

Sposobność dotarcia nawet w najbardziej odległe miejsca naszego globu, szybkość oraz komfort – to kluczowe atuty lotów samolotem, które sprawiły, że tego typu transport zyskał duże uznanie. Podróż, której częścią jest lot samolotem, wiąże się jednak z pewnymi niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie problem dostania się na lotnisko – a masa podróżnych w tym celu musi wszak przebyć setki kilometrów. Tak długą trasę najłatwiej jest pokonać swoim samochodem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te i inne zagadnienia związane z dotarciem do portu lotniczego swoim samochodem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce przez internet

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą bez problemu przygotować swoją podróż tak, żeby do portu lotniczego dojechać własnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na prywatnym parkingu w bliskiej odległości od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę wozu, więc w czasie podróży nie muszą rzecz jasna się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą stróże, a posiłkową asekurację stanowi sieć kamer. Skorzystanie z usług parkingu usprawnia opcja telefonicznej rezerwacji, tym samym nie musimy martwić się, że po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie postawić auta. Teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest niezmiernie przydatne podczas silnych opadów deszczu bądź śniegu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – gwarancja wsparcia załogi

Jeżeli zdecydujemy się na usługi świadczone przez parking strzeżony w pobliżu lotnisku możemy liczyć także na liczne udogodnienia, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez problemów. Najważniejszym z nich jest naturalnie opcja skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Poza tym podróżni mogą uzyskać wsparcie pracowników parkingu w wielu wypadkach, jak np. rozładowany akumulator bądź spadek ciśnienia w oponach.

Dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]