Lokal na urodziny i rocznice – jak ją wybrać?

Lokal na urodziny i rocznice – jak ją wybrać?

Szukasz korzystnej oferty sali na 18 urodziny w Krakowie? Nie czekaj! Skieruj się w to miejsce.

Zazwyczaj z okazji urodzin, imienin bądź różnych rocznic nie urządzamy żadnych zabaw z krewnymi i znajomymi, nie uważając, że jest to ważne. Lecz zdarzają się takie ważne życiowe momenty, których stosowne uczczenie jest wręcz obligatoryjne, a jednym z nich jest niezaprzeczalnie wejście w dorosłość, innymi słowy – “osiemnastka”.

Szukasz salę na osiemnaste urodziny – niech ma pojemną salą taneczną

Wraz z ukończeniem 18 lat następuje mnóstwo zmian w życiu nastolatka. Może on jako osoba dorosła brać udział w wyborach powszechnych, kupować i pić napoje alkoholowe, zaczyna rozliczać się z fiskusem czy pełnić funkcje w instytucjach państwowych i publicznych. Ale zbliżając się do 18 lat sporadycznie myśli się o tak poważnych kwestiach – dla młodzieży na pierwszym miejscu jest możliwość wyprawienia pamiętnej imprezy z przyjaciółmi. Można ponownie urządzić “domówkę”, lecz czy zabawa w mieszkaniu będzie się wiele różnić od innych? Rzecz jasna, że nie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest wynajęcie sali na osiemnastkę. Często paru przyjaciół decyduje się zorganizować razem imprezę urodzinową, co wymaga znalezienia dość przestronnej sali, ale w tym samym czasie umożliwia ograniczyć jednostkowe wydatki. Poszukując miejsca na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na salach oferujących pojemną salę taneczną (trudno przecież jest wyobrazić sobie zabawę bez tańca), jak również na lokalach, które kooperują z profesjonalną firmą cateringową, która dostarczy najlepsze menu imprezowe. Chcesz urządzić zabawę pod gołym niebem? Wynajmij salę urodzinową z opcją wyjścia do ogrodu – latem można rozłożyć w nim przestronny namiot i wyprawić spotkanie z grillem.

O co jeszcze powinieneś zadbać, kiedy organizujesz osiemnastkę?

Nie ukrywajmy impreza z okazji osiemnastych urodzin to zabawa, na której młodzi dorośli piją napoje alkoholowe. Trzeba z tej przyczyny koniecznie zadbać o to, by osoby poniżej 18 roku życia, a przecież może ich być wiele pośród obecnych, nie miały możliwości skorzystania z napojów z alkoholem.

Szałowa dekoracja sali również jest niezmiernie ważna, aby uczestnicy kompletnie zanurzyli się w atmosferze zabawy. Wypada więc wybrać lokal na urodziny, który zadba o ozdobienie ścian zgodnie z podanych sugestii, jak również dobrze rozstawi stoliki z przekąskami i napojami.

Gdy już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” świetnie sprawdza się menu typu finger food, składające się z drobnych przekąskach “na raz”, które łatwo skonsumować bez potrzeby siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dostroi menu nie tylko do charakteru zabawy, ale również do preferencji i finansów klienta.

Dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]