Komu zlecić przygotowanie projektów mieszkań?

Komu zlecić przygotowanie projektów mieszkań?

Sprawdź, kto wykona dla Ciebie projekty mieszkań Kraków.

To, jak wyglądają miejsca, w których przebywamy, ma znaczny wpływ na nasze samopoczucie. Warto zatem zatroszczyć się o to, żeby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją perfekcyjnie, potrzebne są fachowe umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy opiekę specjalisty na wszystkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To ważne, bowiem optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można nabyć tylko podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia opracowywane są najczęściej trzy projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projektowanie i wykończenie wnętrz – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. By jego pomysły zostały zrealizowane, zazwyczaj konieczny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu produktów (lub ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów mieszkań, architekt zapewnia też wsparcie przy wyborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]