Jakie usługi świadczy architekt?

Kraków architekt, biuro projektowe Kraków

Pracownia architektoniczna świadczy zróżnicowane spektrum usług – realizuje fantazje klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w komfortowym i ergonomicznym domu, ale też adresuje ofertę do firm czy instytucji. Architekt może wykonać pełny projekt budynku, a w następnej kolejności czynnie kontrolować postęp prac, zaplanować renowację budynku lub zaproponować aranżację już gotowych mieszkań, jak również zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym pomoże Ci profesjonalne biuro projektowe?

Szukasz kreatywnych, niespotykanych projektów budowlanych? Pragniesz, żeby Twój dom wyróżniał się spośród pozostałych budynków w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, że Twój dom będzie przytulny, a jednocześnie ergonomiczny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te uwzględniające najświeższe trendy architektoniczne, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Pracownia architektoniczna – co pomogliśmy wybudować

W portfolio posiadamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i domów jednorodzinnych i aranżacji pomieszczeń mieszkalnych. Przykładowe realizacje to m.in. budynki rekreacyjne, żłobki, kawiarnie i mieszkania na wynajem. Układ przestrzeni i istota projektu dostosowywany jest do specyfiki projektowanego obiektu, jak również indywidualnych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro projektów może również przygotować plan pojemnych i funkcjonalnych garderób, dzięki którym możliwe jest najlepsze wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]