Jak wybrać salę weselną na ślub?

Jak wybrać salę weselną na ślub?

Przyjęcia weselne - ta niebywała oferta Cię zadowoli.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim uroczystości weselne to dzień, o którym bliscy państwa młodych oraz ich goście będę wspominać w rozmowach przez wiele miesięcy, a często wręcz lat. Jeśli młoda para postanowi zorganizować przyjęcie dla dużej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, jakie przed nią się pojawi, jest wybranie najlepszej sali weselnej, w której uczestnicy spędzą ten uroczysty dzień w wygodnych warunkach.

Lokal na wesele – sprawdź jego odległość od kościoła oraz pojemność

Poszukując lokalu na wesele para młoda musi uwzględnić parę dość ważnych czynników. Na początek musi ustalić liczbę uczestników zabawy, aby uzyskać pewność, że w zarezerwowanej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale istotne jest także, by mieli możliwość zatańczenia. Poza tym para młoda powinna zwrócić uwagę na to jak daleko od kościoła położony jest dom weselny oraz czy dojazd do niego będzie prosty. Jeśli na uroczystość zaproszona jest rodzina i przyjaciele z odległych krańców Polski, warto szukać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się bogata sieć hoteli. Ostatnią kwestią jest sama organizacja wesela, czyli dekoracja stołów, załatwienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej i ułożenie menu. Te tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto szukać takich domów weselnych, które świadczą wsparcie w obszarze kompleksowej organizacji wesela.

Dom weselny w podkrakowskich Balicach – przyjęcie ślubne z niesamowitą oprawą

Młode pary z południa Polski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą wyprawić przyjęcie ślubne w bardzo malowniczym miejscu, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego salach przyjęcia ślubne urządza się od wielu dekad, a każde z nich ma zniewalającą oprawę. Pałac posiada cztery pomieszczenia zdolne podjąć około 130 gości. Imprezę można zorganizować również w plenerze przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim będzie mogło bez mała aż 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego w Balicach jest to, iż usytuowany jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę noclegową. Przejazd gości z kościoła do Pałacu nie trwa więc dłużej niż 30-40 minut.

Dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]