Catering na wesela – powierz go zespołowi doświadczonych szefów kuchni i kelnerów

Catering na wesela – powierz go zespołowi doświadczonych szefów kuchni i kelnerów

Więcej informacji o cateringu na wesele Kraków.

Imprezy okolicznościowe, które są zwykle istotnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo śluby, chrzty czy komunie, od wielu już lat nie są już urządzane w domu wyłącznie dla najbliższych krewnych i znajomych. Obecnie są to imprezy, w których uczestniczy nieraz ponad stu gości. Jasne jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości sama ułożyć jadłospisu, a następnie przygotować i zaserwować potrawy uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli zabawa przewidziane jest na parę godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też wziął się ogromny popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Nie daj się stresowi – postaw na catering weselny

Urządzanie przyjęcia weselnego to wielki stres, wywołany dziesiątkami godzin straconych na wybór wystroju sali, wysyłanie zaproszeń , układanie listy gości oraz szukanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też potrzeba dostarczenia odpowiedniej ilości trunków i zakąsek podawanych w czasie przyjęcia, a co najistotniejsze – przyrządzanie gorących dań, które urzekną zaproszonych gości i zbiorą ich przy wspólnym stole. Najważniejszy posiłek na weselu powinien mieć odpowiednią oprawę. Uczestnicy wszak oczekują tego, aby stoliki były poprawnie nakryte i cudownie udekorowane, potrawy były wyborne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, a także aby obsługa profesjonalnie podawała biesiadnikom kolejne posiłki. Taki stopień organizacji mogą zagwarantować wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające doświadczonych managerów, kelnerów oraz kucharzy, gotowych na obsługę przyjęć zarówno w plenerze, jak i tych organizowanych w domach weselnych.

Catering na wesela – z podstawową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Przyjęcia weselne rządzą się własnymi zasadami, nie tylko w sferze atrakcji dla zaproszonych, ale także i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe zazwyczaj mają ułożoną uprzednio listę sugerowanych dań głównych, trunków oraz przekąsek odpowiadających konwencji wesel. Bazową ofertę można zobaczyć na stronie firmy ewentualnie otrzymać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej pracownikiem. Klient może zatem samodzielnie skomponować menu z zaproponowanych dań. Warto jednakże zaakcentować, iż firmy oferujące usługę cateringu na wesele są także otwarte na nowe pomysły i często na prośbę zamawiającego podejmują się przygotowania niecodziennych kompozycji potraw.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]