Catering na imprezy – dania i obsługa gości na najwyższym poziomie

catering na imprezę

Okres letni obfituje w niezmiernie modne ostatnio wydarzenia plenerowe i pikniki firmowe, ale w rzeczywistości przez cały rok w różnych punktach kraju mają miejsce benefisy, konferencje bądź gale. Takie eventy potrzebują należytej oprawy, której niezbędną częścią jest profesjonalnie przyrządzany i smaczny catering. Świetnym rozwiązaniem jest zatrudnienie firmy oferującej wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezę – liczy się doświadczenie

Masz zarezerwowaną salę na event lub zdecydowałeś się już na lokalizację, gdzie zorganizujesz piknik? Super! Teraz warto zatroszczyć się o to, by uczestnicy eventu mieli dostęp do pysznych gorących potraw, przekąsek i napojów. Weź pod uwagę, że na czas istotnych wydarzeń nie wystarczy ustawić stołu z cateringiem gdzieś na uboczu i być przekonanym, że zaproszeni goście obsłużą się samodzielnie. Jakość oprawy eventu jest istotna – przemyślane ustawienie stołów, stosowne ozdoby, ale też prawidłowe rozłożenie zastawy i sztućców. Goście wydarzenia zapewne docenią też, jeśli potrawy będą serwować im doświadczeni kelnerzy, a posiłki będą ułożone na talerzu jak w najlepszych restauracjach.

Wskazówki dotyczące dań i nie tylko – zalety profesjonalnego cateringu imprezowego

Zaletą korzystania z oferty cateringu imprezowego jest bezspornie to, iż wynajęta ekipa nie tylko przyszykuje rewelacyjne dania, ale także kompleksowo zadba o całą jego otoczkę. Zakąski i potrawy zostaną dowiezione w wyznaczoną lokalizację, ekipa firmy cateringowej ustawi oraz nakryje stoły, a następnie wykwalifikowani kelnerzy obsłużą obecnych w trakcie bankietu. Na życzenie zamawiającego, na ile umożliwią to warunki wynajętej przestrzeni, kucharze mogą wzbogacić wydarzenie pokazem live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną okazją, żeby doświadczyć na żywo jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Warto zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od lat i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnego rodzaju imprez, zarówno tych niewielkich, jak i liczących setki uczestników. W czasie ustalania detali zlecenia doradzi ona, które potrawy, napoje oraz zakąski świetnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie swój sprzęt na miejsce wydarzenia.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]