Wyjątkowe projekty domów drewnianych

Wyjątkowe projekty domów drewnianych

Po więcej szczegółów o domy drewniane projekt skieruj się tutaj.

Polacy coraz częściej wybierają drewniane domy. Innowacyjna technologia powoduje, że tego typu budynki nie tylko prezentują się niezwykle estetycznie, ale spełniają także inne kryteria. Czy domy drewniane mogą być wykorzystywane jako budynki całoroczne? Jak wyszukać fachowca, który pomoże nam zbudować naturalny dom?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Nowoczesne domy drewniane zaczynają coraz częściej być widoczne w polskim krajobrazie. Ogromna ilość zalet sprawia, że Polacy interesują się ekologicznymi rozwiązaniami. Najważniejsza kwestia – są one tańsze niż domy z cegły. Nieznaczny ciężar nieruchomości oznacza mniejsze koszty. Całoroczne domy drewniane powstają bardzo szybko, ponieważ są wyprodukowane z prefabrykatów. Odchodzą też roboty związane z betonowaniem. Projektanci twierdzą, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy z bali mają coraz szersze grono zwolenników. Łączą one w sobie zupełnie odmienne światy. Domy drewniane nowoczesne urzekają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem podhalańskim. Z drugiej strony dzięki zastosowanym elementom zapewniają funkcjonalność identyczną jak tradycyjne budynki.

Projekty domów drewnianych – korzystny mikroklimat

Domy drewniane całoroczne to budynki skonstruowane z surowca naturalnego, dlatego też w pomieszczeniach panuje przyjazny mikroklimat. Dzięki wykorzystaniu drewnianych prefabrykatów osoby zmagające się z aeroalergenami czują się po prostu lepiej. Domy z bali cechują się wspaniałymi właściwościami termicznymi, nie trzeba wykonywać kosztownej termomodernizacji. Kolejnym atutem jest nieznaczna grubość ścian, dzięki czemu dom jest bardziej przestronny. Domy drewniane można budować także zimą, bo wszystkie prace realizowane są z pominięciem schnięcia tynków. Decydując się na inwestycję w nowoczesne domy drewniane pamiętajmy, żeby zaufać doświadczonym specjalistom.

Dane:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]