Projekty domów z płaskim dachem – nie tylko PRL-owskie kostki

Projekty domów z płaskim dachem – nie tylko PRL-owskie kostki

Więcej szczegółów o wykonaniu projektów domów z płaskim dachem. Kliknij tu

Stropodachy okazują się dla większości z nas źródłem sporych kontrowersji. Powodów, dla jakich nie obdarzamy ich zaufaniem jest wiele – między innymi względy estetyczne, szacunek dla tradycyjnej zabudowy oraz fakt, iż domy z płaskim dachem niektórym z nas przywodzą na myśl budownictwo czasów komunizmu. Całkiem inaczej patrzą na nie architekci, którym domy z płaskim dachem umożliwiają wprowadzenie śmiałych koncepcji. Projekty domów z płaskim dachem szczycą się wielkim zainteresowaniem na zachodzie, gdzie od kilku dekad okazują się najchętniej wybieranym rodzajem domów. Powoli dojrzewa do nich również młode pokolenie inwestorów w naszym kraju. Nie powinno to jednak zaskakiwać – takie domy mają wszak wiele atutów.

Projekty domów z płaskim dachem – dlaczego warto?

Na dom z płaskim dachem dobrze postawić przede wszystkim z uwagi na to, że często okazuje się on dużo bardziej interesujący od obiektów ze stromym dachem. Dla większości inwestorów bardzo ważne okazuje się także to, że stropodach pozwala na wykonanie dużego balkonu i posadzenie roślinności. Następnym atutem projektów domów z płaskim dachem jest to, że wykonane w ich myśl domy są bezproblemowe w serwisowaniu, a nawet potrafią być „eko”, zwłaszcza kiedy na dachu będą zamontowane kolektory słoneczne.

Komu zlecić projekty domów z płaskim dachem?

Nie zapominajmy, iż projekty domów z płaskim dachem rzutują na wygodę mieszkania ich właścicieli. Przed decyzją o skorzystaniu z pomocy danego projektanta powinniśmy zatem sprawdzić kilka wizytówek i później wybrać odpowiednią ofertę. Najważniejsze są oczywiście dotychczasowe realizacje architekta, jednak powinniśmy także dowiedzieć się, co myślą o współpracy z nim pozostali zamawiający. Dobrze także zrobimy, kiedy projektant współpracuje z ekipą, która prędko i bezbłędnie wybuduje stworzony dla nas projekt domu z płaskim dachem – przyspieszy to inwestycję oraz spowoduje, iż całość prac zakończy się bez żadnych komplikacji.

Dane:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]