Biuro architektoniczne

Biuro architektoniczne

Aby skorzystać z doświadczenia fachowców z biura architektonicznego Kraków, zajrzyj na barteksitarski.pl.

Na pewno chciałbyś, by w nowo wybudowanym domu wszystko było takie jak trzeba. Powodzenie Twoich starań zależy przede wszystkim od tego, jaki projekt domu wybierzesz. Dotarcie do najbardziej godnych uwagi propozycji nie powinno być na szczęście trudne – dokument może sporządzić pracownia architektoniczna lub także, kiedy najważniejszy jest dla Ciebie termin, możesz zdecydować się na katalogowy projekt. Jakie rozwiązanie okaże się korzystniejsze? Które wybrać??

W biurze architektonicznym czy projekt z katalogu?

W internecie niezwykle łatwo dotrzesz do wielu projektów domów. Są tam oferty dla mniej wymagających osób i tych, którzy chcieliby zyskać bardziej oryginalny projekt. Ich najważniejszą zaletą jest z pewnością cena – za najprostsze wydasz już za niewiele więcej, niż 2000 złotych. Poza tym będzie to idealna opcja dla osób, którym zależy na czasie – katalogowe projekty możemy mieć od ręki.

Projekt wykonany w biurze architektonicznym

Usługi świadczone przez biuro architektoniczne okażą się idealne dla klientów, którzy chcieliby wznieść dom, który będzie wyróżniał się na tle innych budynków. Wybierając podobne wyjście zyskujemy gwarancję, że projekt będzie taki, jak chcemy – zanim go wykona, projektant zapyta nas, na których szczegółach najbardziej nam zależy.

Koszty projektów w biurze architektonicznym

Dokument wykonany przez biuro architektoniczne okaże się niestety dużo bardziej kosztowny od gotowego – klienci, którzy na niego postawią muszą przygotować się na wydatek rzędu 200 zł za metr kwadratowy.

Dane:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]