Filtr w Google za nienaturalne linki przychodzące

Filtr w Google za nienaturalne linki przychodzące

Kluczową przesłanką, przez którą na naszą stronę internetową może zostać zastosowany filtr Google, są nienaturalne linki przychodzące. Czy jest szansa na uchronienie się od tych surowych obostrzeń?

Nienaturalne linki przychodzące – zakazane SEO

Nienaturalne linki przychodzące to umieszczanie nadmiernej liczby odsyłaczy kierujących ruch na naszą stronę internetową. Naruszają one normy rzetelnego pozycjonowania ustalone przez firmę Google, ponieważ manipulują pozycją adresu w przeglądarce. Zazwyczaj nienaturalne linki przychodzące występują w postaci wpisów promujących naszpikowanych wieloma odnośnikami. Szerzy się także zjawisko wymiany linków, co skutkuje nałożeniem filtra. Witryna jest zbanowana filtrem w Google za nienaturalne linki, kiedy nieuczciwe metody zostaną ujawnione, a to łączy się natychmiastowym obniżeniem jej rangi w przeglądarce, nawet o 40 podstron.

Jak poradzić sobie z nienaturalnymi linkami przychodzącymi

Nie zapominajmy, że kiedy na adres www będzie założony filtr w Google za nienaturalne linki, możemy starać się o przywrócenie normalnej pozycji w przeglądarce . Proces ten jest niestety niezwykle pracochłonny i nie daje całkowitego sukcesu. Jeśli pragniemy podnieść prawdopodobieństwo szybkiego zdjęcia filtrów – zasięgnijmy porady specjalistycznej firmy SEO. Fachowcy momentalnie zdiagnozują realną przyczynę i rozprawią się z nienaturalnymi linkami. Nie zapominajmy, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i likwidowanie filtrów od Google należy zlecać wyłącznie doświadczonym agencjom.