Chcesz założyć sklep internetowy? Rozważ sklep WooCommerce

Chcesz założyć sklep internetowy? Rozważ sklep WooCommerce

Tworzenie sklepu WooCommerce - więcej o ofercie na https://wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/.

Zamierzasz otworzyć sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, jak również jeśli nie masz w ogóle strony www i musisz zacząć od zera, sklep WooCommerce jest idealnym rozwiązaniem.

Czemu warto utworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak dużą popularność zyskały strony tworzone z zastosowaniem WordPressa, nie trudno wywnioskować, że ekspresowo opracowano wtyczkę dającą możliwość na uruchomienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem tak nazywa się owa wtyczka, posiada mnóstwo zalet. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się bez trudności spersonalizować z wykorzystując płatne bądź darmowe motywy, a jego obsługiwanie nie jest skomplikowane. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod kątem popularnych wyszukiwarek, co powoduje, że łatwiej jest osiągnąć pozycje w Top10 w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dać się znaleźć pokaźniejszemu kręgowi klientów. Dzięki instalacji odpowiednich wtyczek poszerza się również ergonomia sklepu. Łatwo można w nim założyć płatności on-line i umożliwić użytkownikom przelew opłaty za zakupy m.in. przez DotPay.pl albo Przelewy24.pl. WooCommerce umożliwia również ewaluację wyników sprzedaży (przygotowanie różnego typu statystyk) i podpięcie z systemami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – tylko niezbędne wtyczki

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce rekomendujemy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko zaadaptują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale także zatroszczą się o właściwą semantykę kodu sklepu, jego ochronę przed atakami hakerskimi i wykorzystanie tylko wypróbowanych, potrzebnych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści utworzą również blog, na którym łatwo można informować użytkowników o nowościach oraz promocjach albo publikować poradniki i recenzje oferowanych artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]