Aktualizowanie WordPressa sprawia Ci kłopoty? Skorzystaj z pomocy specjalisty!

Aktualizowanie WordPressa sprawia Ci kłopoty? Skorzystaj z pomocy specjalisty!

WordPress aktualizacja - na tej stronie dowiesz się więcej o aktualnej ofercie.

WordPress, który został stworzony w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, ekspresowo stał się jednym z najpopularniejszych CMS-ów. Ponieważ bez problemu można opanować zasady jego obsługi, a zarazem jest szybki, stosuje się go aktualnie do projektowania złożonych stron firmowych oraz sklepów internetowych. Jednak ten CMS może być powodem nieprzyjemnych sytuacji, toteż istotną i pomocną usługą staje się utrzymanie WordPressa.

Opieka nad stroną WordPress – pamiętaj o cyklicznej instalacji nowych wersji CMS-a

Podstawą bezpieczeństwa strony jest bezsprzecznie zaktualizowanie jej do najświeższej wersji systemu zarządzania treścią. Nierzadko jednak przedsiębiorstwa po postawieniu strony zapominają o regularnym wdrażaniu nowych wersji CMS-a czy aktualizacji używanych wtyczek, przez co narażają stronę na ataki hakerów bądź infekcję przez wirusy. Ponadto, mimo iż WordPress jest stosunkowo prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może wiązać się z niezamierzonymi problemami z właściwym funkcjonowaniem strony lub sklepu. W związku z tym konieczne jest, aby działanie to realizowała zawsze osoba biegła w WordPressie, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie działu IT, zaleca się powierzyć opiekę nad stroną zewnętrznemu znawcy.

Do kogo kierowana jest pomoc z zakresu utrzymania WordPressa?

Usługa opieki nad stroną internetową to oferta adresowana przede wszystkim do użytkowników biznesowych, zarówno większych jak i małych podmiotów, którzy troszczą się o poprawne i nieprzerwane działanie ich strony oraz ochronę jej zasobów i baz danych. Usługa ta potrzebna jest także blogerom oraz freelancerom posiadającym prywatne strony. W elementarnym oferowanym pakiecie zawarta usuwanie następstw cyberataków, wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych i wykonanie aktualizacji CMS-a. W ofercie bardziej rozbudowanych pakietów dostępne są też wszelkiego rodzaju monitoringi (między innymi logowań użytkowników, zmian zawartości i zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]