Trekkingi – niezapomniane wyprawy w góry

Trekkingi – niezapomniane wyprawy w góry

Wyprawy - tu sprawdzisz aktualną ofertę.

Kochasz ekstremalne dyscypliny sportu oraz kop adrenaliny? Jeżeli jesteś wymagającym globtroterem, który ceni dobrze opracowane i bezpieczne wyprawy pod opieką kompetentnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 szczeble trudności

Przygotowujemy wyprawy, których celem są pasma górskie prawie każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do miłośników górskiej turystyki, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy preferują czynne spędzanie urlopu i mogą się pochwalić pewnym doświadczeniem w tego typu ekspedycjach. Żeby partycypować w wyprawie konieczny jest dobry stan zdrowia oraz świetna sprawność fizyczna. Organizowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy typy o odmiennym stopniu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to wyprawa dla osób sprawnych fizycznie, które brały już udział w ekspedycjach na szczyty gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Bardzo wysokim stopniem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o zaawansowanych umiejętnościach i znacznej tężyźnie fizycznej.

Z jakiej przyczyny powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne doznania. Pozwalają zarazem zrealizować pragnienia i sprawdzić się w niecodziennych warunkach. Exploruj.pl zatrudnia zawodowych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko znają dogłębnie specyfikę górskiego obszaru, ale też ochoczo dzielą się swoimi umiejętnościami z członkami wyprawy. Potrafią oni także zminimalizować prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. Firma oferuje wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Alpy oraz Himalaje.

Dane:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]