Zastosowanie nowoczesnych pokryć dachowych

Zastosowanie nowoczesnych pokryć dachowych

Więcej o blachach na rąbek na http://tinyurl.com/tya8zdv.

Blachy na rąbek stojący to coraz częściej używana forma pokrycia dachowego. Jakie właściwości odróżniają ją od pozostałych materiałów wykończeniowych? Czemu opłaca się w nie zainwestować? Przybliżamy panele dachowe na rąbek oraz możliwości ich użycia.

Blachy na rąbek stojący – walory oraz zastosowanie

Blachy na rąbek znakomicie łączą ergonomiczność z zaletami estetycznymi, dlatego zyskują coraz szersze uznanie. Pięknie prezentująca się i mocna blacha na rąbek stojący może być stosowana zarówno w nowoczesnych domach, jak i obiektach budowlanych, w których konieczna jest wymiana pokrycia dachowego. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach dwuspadowych oraz płaskich, a także tam, gdzie więźba jest złożona. Blachy na rąbek stojący są przywożone na plac budowy w postaci niezbyt wielkich arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie oraz dość łatwo. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest mocne, niepodatne na korozję i świetnie komponuje się z różnorodnymi stylami architektonicznymi (na przykład ze stylem minimalistycznym czy dworkowym).

Panele dachowe na rąbek – alternatywa dla standardowych dachówek

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne rozwiązania pod względem zastosowanej technologii oraz trwałości. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy i pokryte specjalną warstwą gwarantująca ochronę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. promieniowanie UV oraz śnieg i deszcz. Blacha na rąbek jest sprzedawana w wielu wariantach, co pozwala na dopasowanie jej do specyficznej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają również wpływ na obniżenie wydatków związanych z budową – bez wątpienia zmniejszają ilość odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Decydując się na użycie paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał wprost w sklepach firmowych.

Dane:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08