Zamienniki kapsułek Lavazza A Modo Mio – dla miłośników dobrej kawy

Zamienniki kapsułek Lavazza A Modo Mio – dla miłośników dobrej kawy

Zamów kapsułki A Modo Mio

Firm wytwarzających kawę jest nieprzebrana ilość, jednak Lavazza wciąż znajduje się na liście tych najpopularniejszych. Nieliczne osoby wiedzą, że historia firmy Lavazza zaczęła się pod koniec XIX stulecia w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20 dolarów nabył niewielki sklep, w którym przetwarzano ziarna kawowca oraz wyrabiano ich autorskie mieszanki. Szybko podbiły one serca rezydentów Turynu. Dziesięciolecia później firma Lavazza nadal zachwyca aromatem swoich kaw, określając wzorce także w obszarze kapsułek z kawą.

Kawa w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – można nabyć ich zamienniki

Ekspresy na kawę w kapsułkach z kolekcji Lavazza A Modo Mio są aktualnie jednymi z najbardziej rozchwytywanych. Używane są one zarówno w domowych kuchniach, jak i w dużych biurach. Z ich pomocą przygotowanie aromatycznej, pysznej kawy trwa zaledwie moment. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednakże korzystać wyłącznie z kapsułek produkowanych przez tę markę. W tej chwili w sprzedaży znaleźć można mnóstwo odpowiedników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Często kosztują one taniej, ale nadal cechuje je bardzo dobra jakość.

Zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – mieszanki arabiki i robusty

Bardzo dużo zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio odkryjemy w ofercie Italian Coffee, firmy która również pochodzi z Włoch i specjalizuje się w dystrybucji kapsułek z kawą do licznych modnych urządzeń tego rodzaju. Produkuje ona zarówno kawy będące połączeniem robusty z arabiką (Superbia lub Intenso Gola), niesamowitą mieszanką samej arabiki (Venezia), jak również napoje o smaku orzecha laskowego (Caffè e Nocciola), popularnego włoskiego alkoholu (Sambuca) czy organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio).

Dane:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]