Urodziny, wesela, przyjęcia w pawilonie ogrodowym

Urodziny, wesela, przyjęcia w pawilonie ogrodowym

Organizujesz przyjęcie w ogrodzie i głowisz się jak zapewnić stosowne zadaszenie, które uchroni gości na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie funkcje posiadają pawilony ogrodowe i na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze namiotu.

Pawilon ogrodowy – zastosowanie

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe doskonale sprawdzą się w czasie rodzinnych uroczystości oraz ważnych imprez. Zostały opracowane z myślą o złotych godach, urodzinach, weselach w plenerze, rocznicach, przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach i innych ważnych wydarzeniach, które zasługują na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, a także namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy chroni zaproszonych gości nie tylko przed opadami deszczu, ale też przed silnymi promieniami Słońca. Namiot-pawilon dobrej jakości zapobiega także kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Kupić można namioty sezonowe, które posiadają wodoodporne poszycie, oraz całoroczne. Wybór właściwego typu winien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Trwałe oraz proste w montażu pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się wzmocnionym szkieletem i zdołają uchować się w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a łatwy montaż i demontaż pawilonu sprawiają, że sprosta temu każdy, kto przynajmniej raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnych rodzajach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe posiadają też ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całej konstrukcji.