Urodziny, ślub, osiemnastka – etykiety na butelki na każdą okazję

Urodziny, ślub, osiemnastka – etykiety na butelki na każdą okazję

Szukasz etykiet na wódkę weselną? Sprawdź superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Obyczaj dawania prezentów na rozmaite okazje praktykowany jest od wieków i od samego jego zarzewia jednym z najczęściej wręczanych i, rzecz jasna, równie ochoczo przyjmowanych upominków, jest alkohol. Mnóstwo ludzi nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na ślub, osiemnastkę bądź urodziny. Jak jednak odróżnić się od reszty, gdy inni zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety na wódkę weselną – podziękuj rodzinie i znajomym

Na weselu alkohole nie tylko są rozstawione na stolikach, ale również coraz częściej nowożeńcy dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem przy pożegnaniu. Taki upominek jest traktowany jako rodzaj wdzięczności za przybycie na ślub. Lecz taka butelka z wódką może także stać się w cenną pamiątką, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety weselne, na których można dodać informację o imionach nowożeńców, wyrazy podziękowania bądź dacie i miejscu ślubu. Etykiety na butelki można nabyć w najrozmaitszych barwach i wzorach, zatem bez trudu można odszukać te, które będą odpowiednie do stylu, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od fantazji zamawiającego. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można użyć nie tylko podczas wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej czy wieczorze kawalerskim.

Ozdabiaj swoje przetwory kreatywnymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym tekstem można ozdabiać flaszki z domowej piwniczki. Jeśli produkujesz swoje soki, nalewki czy wina, a później dzielisz się nimi ze znajomymi czy też rodziną przy różnorodnych okazjach, możesz udekorować je ciekawymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę typowej butelki. Poza tym flaszki można również oznaczać przy użyciu wielokolorowych nakrętek oraz kapturków termokurczliwych.

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]