Szukasz profesjonalnego ekspresu do kawy? Nivona to odpowiedź!

Szukasz profesjonalnego ekspresu do kawy? Nivona to odpowiedź!

Kawa to smakowity napój, którym od zarania dziejów cieszą się całe pokolenia jej sympatyków. Wielu nie przetrwa dnia bez chociaż jednej jej porcji, a są i tacy, którzy piją ją wręcz kilka razy na dobę. Na ogół zadowalają się oni kawą rozpuszczalną, jednakże najwięksi pasjonaci kawy sięgają po nią w ziarnach i nieustannie szukają najlepszych sprzętów, które pozwolą im uwolnić z nich cały potencjał. Z myślą o takich osobach powstały ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – miły dla oka design

Mimo iż Nivona jest względnie nową marką (pojawiła się w 2005 r.), to mocno podkreśliła już swoje istnienie w sektorze wyposażenia dla miłośników kawy. Wraz z prezentacją najnowszych ekspresów zdobywa sobie coraz większą popularność koneserów kawy, zwłaszcza za sprawą tego, iż produkuje wysokiej klasy urządzenia w nadzwyczaj rozsądnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona cechują się gustownym wyglądem, utrzymanym w klasycznych barwach bieli, czerni i szarości. Tym samym doskonale wpasują się zarówno do hoteli oraz kafeterii, jak i do kuchni prywatnych domów. I pomimo iż mają wiele funkcji, są to ekspresy do kawy niezwykle łatwe w eksploatacji, z którym da sobie radę każdy użytkownik.

Zalety ekspresów Nivona

Ekspresy do kawy Nivona z serii CafeRomatica posiadają wiele pomocnych funkcji. Z częścią z nich, np. z modelami NICR 769 i NICR 779 można zintegrować się za pomocą Bluetooth i w ten sposób kierować nimi z poziomu telefonu. Ekspresy marki Nivona mają również wbudowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pomoże wyciągnąć ze skruszonych ziaren ich mocny smak. Funkcja “Moja kawa” pozwala natomiast na zapisanie własnych konfiguracji przygotowania naparu. Z wykorzystaniem funkcji Easy-Spumatore (dodanej m.in w ekspresie NICR 670) błyskawicznie uzyskamy delikatną piankę do latte. Co najistotniejsze, ekspresy marki Nivona można bez trudu utrzymać w czystości.