Supermarket czy sklep z winem? Gdzie kupować ten alkohol?

Supermarket czy sklep z winem? Gdzie kupować ten alkohol?

Winnica online - oferta na miarę waszych potrzeb.

Wino to niezastąpiony dodatek do szykownych obiadów, służbowych eventów i przyjęć okolicznościowych. Istnieje tyle jego rodzajów, ile odmian winorośli, z których się je wyrabia, a paleta smaków, aromatów i zróżnicowanie cen pomiędzy poszczególnymi rocznikami oraz gatunkami jest zapewne największa wśród świata trunków alkoholowych.

Poszukujesz wina o niecodziennym aromacie? Kup je w sklepie z winem!

Przygotowując ważną uroczystość czy też wybierając wino dla własnej przyjemności przeważnie sięgamy po trunki oferowane w pobliskim markecie. Kupimy tam pospolite wina w przystępnej cenie, jednak raczej nie oferowane są tam trunków o naprawdę niepowtarzalnym aromacie. Ponadto nieraz przy zakupie jesteśmy zmuszeni opierać się jedynie o informacje na etykiecie, bo załoga sklepu z reguły nie dysponuje stosowną wiedzą, żeby rzetelnie pomóc w doborze najlepszej butelki. Osoby, którym zależy na idealnym wyborze wina pod planowany posiłek bądź które szukają nowych, nieznanych wcześniej smaków wina, powinni zatem zaufać pasji i doświadczeniu pracowników sklepów zajmujących się wyłącznie sprzedażą wina.

Sklep z winem z Krakowa – wino, cydry i kraftowe czekolady

Krakowski sklep z winem Winnica oferuje nie tylko uważnie wyselekcjonowane wino z każdego zakątka świata (m.in.. ze Słowacji czy z Niemiec, ale również miody pitne, wina wzmacniane okowitą i cydry oraz wysokiej jakości ręcznie produkowane czekolady. W ofercie sklepu dostępne są też wina Bag in Box w opakowaniach do 10 litrów, które znakomicie sprawdzą się na eventach ze znaczną ilością uczestników i których plusem jest bardzo dobry stosunek jego kosztu do jakości i objętości trunku. Winnica sama importuje wina, dlatego sprzedawane są tu alkohole rzadko spotykane na lokalnym rynku. Winnica prowadzi także szkolenia oraz degustacje, a na szczególne zlecenie wyszukuje i importuje do Polski perfekcyjne na prezent wina rocznikowe. Na stronie sklepu można zamówić wino online, jak również skorzystać z niecodziennej usługi “Poczty winiarskiej” na obszarze Krakowa i okolic, polegającej na dowiezieniu komuś bliskiemu prezentu z butelką wina.

Dane:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]