Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

słoje z kranikiem, słoik z kranikiem

Od jakiegoś trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych napojów i deserów. Dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoje z kranikiem, które posiadają wiele zastosowań. Jak możemy je wykorzystać? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, iż doskonale nadają się one do produkcji domowych napojów – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają duże objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotowy napój do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby korzystania filtrów i wężyków.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem pięknie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on regularnie używany do podawania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem doskonale sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania lemoniad, oranżad, kompotów i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków lub wina. Jego atutem jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]