Ponadczasowa srebrna biżuteria

Ponadczasowa srebrna biżuteria

Szukasz biżuterii srebrnej? Wejdź na https://www.bizutik.pl.

Jest z nami od tysiącleci i mimo pojawienia się różnych nowatorskich projektów, w istocie niewiele ewoluowała. Biżuteria nadal odgrywa tę samą rolę – jest swego rodzaju dekoracją ciała i pozwala na oddanie własnego charakteru. Nic więc zaskakującego, iż biżuterię tak samo często noszą panie i mężczyźni, dzieci i dorośli, osoby z rozmaitych klas społecznych. Bez względu na to, jakie wzory cenimy, niemal za każdym razem biżuteria jest produkowana z podobnych materiałów – zazwyczaj ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria bywa tak często noszona? Jak dbać o srebrne przedmioty, by wytrzymały przynajmniej pięć dziesięcioleci?

Bezpieczna srebrna biżuteria

Najważniejszym plusem srebrnej biżuterii okazuje się niewątpliwie to, że jej stosowanie daje szansę uniknąć różnych schorzeń. Srebro jest antyseptyczne, zatem noszenie srebrnej biżuterii jest rekomendowane klientom, którzy niedawno przekłuły ciało. Nie wolno nie wspomnieć także o jego atrakcyjności, która idzie w parze ze stosunkowo niskimi cenami.

Konserwacja srebrnej biżuterii

Srebro posłuży sporo czasu, ale powinniśmy odpowiednio je konserwować. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – nietrudno ją porysować czy zmatowieć w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi też być myta w wodzie ze spirytusem czy sokiem z cytryny. Trzeba przechowywać ją w pudełku z delikatną wyściółką – unikniemy tak uszkodzeń.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]