Pasty BHP do rąk – łatwo usuń smar, oleje czy farbę ze skóry

Pasty BHP do rąk – łatwo usuń smar, oleje czy farbę ze skóry

Jeśli potrzebujesz pasty do rąk, koniecznie sprawdź https://verdeavis.pl/higiena/pasty-do-rak.html

Pracownicy warsztatów samochodowych, kominiarze, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych czy rzemieślnicy – to tylko niektóre z grup zawodowych narażonych na kontakt z substancjami, których ciężko usunąć ze skóry. Są nimi głównie różnego rodzaju oleje, sadze, farby, smary, jak również, w nieco mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Pracodawcy takich osób są zobowiązani do dostarczenie im środków czystości umożliwiających usunięcie takich pobrudzeń. Najskuteczniejsza jest w takim przypadku pasta BHP do rąk.

Pasty do mycia rąk – kiedy się ich używa?

Pasta do rąk różni się od innych środków myjących stosowanych każdego dnia w zwykłych domach. Z uwagi na fakt, że jest używana do czyszczenia bardzo uporczywych zabrudzeń, powinna cechować się odpowiednimi właściwościami ściernymi. Z tego powodu producenci takich past dodają do nich drobinki minerałów lub specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych, usuwających brudzące substancje z zagłębień w skórze. Zarówno preparaty myjące użyte w paście do rąk, podobnie jak zabrudzenia, które one usuwają, działają drażniąco na skórę. Dobrze więc, aby pasta zawierała także substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia.

Komu przydadzą się pasta do mycia rąk?

Jak już wspomnieliśmy, pasta do rąk ma zastosowanie zazwyczaj w zakładach usługowych, rzemieślniczych i przemysłowych. Jak najbardziej przyda się też w domu – będzie bardzo pomocna w czasie porządków bądź w amatorskim „kąciku” majsterkowicza. W takich przypadkach warto sięgnąć po niewielkie opakowania pasty o wadze do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają zaś bardziej oszczędne opakowania mieszczące od 10 do 30 kilogramów preparatu.

Dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]