Oferta dla producentów żywności – sprzedaż butelek i słoików szklanych w hurcie

Oferta dla producentów żywności – sprzedaż butelek i słoików szklanych w hurcie

Znajdź butelki 0,5l w hurcie na superbutelki.pl.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która tak długo jak będzie istnieć człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, że większością rynku towarów spożywczych rządzą duże marki, jest to równolegle branża, w której znakomicie radzą sobie mniejsze firmy, o ile znajdą klienta na swój ekologiczny, unikalny bądź pyszny produkt. Przeznaczone na handel pożywienie musi być zapakowane tak, żeby wyrób jak najdłużej zachował świeżość, a zatem m.in. w butelki i słoiczki ze szkła. Atutem tego rodzaju opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, bo nadają się do recyklingu.

Hurtowy zakup butelek i słoików to metoda zmniejszenia wydatków

Wiadomym jest, iż oferty sprzedaży od dostawców adresowane do klienta indywidualnego rozmijają się dostrzegalnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest małą manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak np. konfitury, pasty warzywne albo soki, będzie zużywać rok w rok nie kilkudziesięciu pojemników ze szkła, lecz ilości znacznie wykraczające ponad liczbę paru tysięcy. Zakup butelek i słoików w hurcie będzie zatem dla niego jednocześnie formą redukcji kosztów, ponieważ zamawiając opakowania w dużych ilościach przeważnie można otrzymać spory rabat od dystrybutora, ale również oszczędnością czasu transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby firmy nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego zakupu pojemników szklanych jeszcze bardziej obniży się, gdy zamówimy je u rodzimego hurtownika butelek oraz słoików. Dzięki temu też otrzyma towar szybciej.

Co znajdziemy w asortymencie hurtowni opakowań ze szkła?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują rozmaitego kształtu i objętości słoje oraz butelki szklane idealne do przechowywania wina, soków bądź piwa. Dowożone są one do klienta na paletach mieszczących – zależnie od wymiarów opakowań – po 500, 1300, a nawet 2700 sztuk danego pojemnika. Firmy dysponujące własnymi autami transportowymi mogą również odebrać zakupiony towar wprost ze składu hurtowni. Razem z słoikami bądź butelkami w hurcie można dodatkowo zamówić odpowiadającą ilość innych koniecznych elementów, jak korki, nakrętki lub kapsle pasujące do danego rozmiaru opakowania.

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]