Namioty weselne – śluby w amerykańskim stylu

Namioty weselne – śluby w amerykańskim stylu

Wesele w amerykański stylu stają się coraz bardziej popularne, nic więc dziwnego, że młode pary chętnie zamawiają namioty ślubne, które spełnią ich oczekiwania. Organizujesz ślub na świeżym powietrzu i chcesz wybrać najlepszy produkt? Sprawdź nasze wskazówki!

Namiot weselny a liczba gości

Popularność wesel w plenerze sprawia, że na rynku można znaleźć bardzo wiele namiotów weselnych, a ich różnorodność pozwala na dobranie produktów spełniających wszelkie potrzeby młodej pary. W sprzedaży można spotkać zarówno namioty ślubne, które pozwolą na zorganizowanie wesela dla dużej liczby gości, jak i modele produkowane z myślą o kameralnych imprezach. Organizujesz niewielkie przyjęcie w ogrodzie, a może bardziej luksusową uroczystość? Jeżeli masz większe plany, sprawdź dostępne w sprzedaży hale namiotowe, w których bez trudu pomieścisz wszystkich gości.

Namiot ślubny – typu gwiazda czy dwuspadowy?

Pojemność namiotu to ważny, ale nie jedyny czynnik, który należy wziąć pod uwagę przy dokonywaniu wyboru. Niesłychanie istotny jest również rodzaj konstrukcji. Do najpopularniejszych typów należą – hale namiotowe, namioty bankietowe, namioty typu Gwiazda, Turek, Stretch, tzw. jurty, pawilony, modele z dachem spiczastym lub dwuspadowym, jak również hale z plexi.

Namiot ślubny – zadbaj o wygodę gości

Istotna jest również solidna konstrukcja namiotu – najlepszym rozwiązaniem są modele wykonane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Maksymalny komfort zapewnią wodoszczelne poszycia, które osłonią też przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz zapobiegną wydostawaniu się ciepła z namiotu czy skraplaniu wody na ściankach.