Namioty magazynowe – ława rozbudowa powierzchni magazynowej

Namioty magazynowe – ława rozbudowa powierzchni magazynowej

Rozwój firmy zwykle wiąże się z potrzebą zwiększenia wykorzystywanej przez nią powierzchni. O ile w przypadku biur nie powinno to sprawić problemów, to te mogą pojawić się, kiedy konieczna będzie rozbudowa składów. Istnieją na szczęście skuteczne sposoby na to, by zrobić to niewielkim nakładem czasu i, co najważniejsze, funduszy. W takich sytuacjach warto zdecydować się na namioty magazynowe, które mimo niskiej ceny i szybkości budowy oferują funkcjonalność i przestrzeń na poziomie murowanych lub stalowych hal.

Całoroczny magazyn namiotowy

Aby móc cieszyć się z tych zalet, wybierając magazyn namiotowy upewnijmy się, że jest on przystosowany do całorocznego użytku. Aby dany namiot sprawdzał się zarówno latem, jak i zimą, musi być on mieć stabilną konstrukcję ze stali nierdzewnej z wytrzymałym systemem łączenia jej poszczególnych części. Jeszcze ważniejsze okazują się cechy materiału, z którego wykonano poszycie. Musi on radzić sobie z nasłonecznieniem, ale też być odporny na niszczycielskie działanie gradu, deszczu, wiatru oraz śniegu. Przydatnym elementem wyposażenia jest także system zapobiegający skraplaniu się wody wewnątrz namiotu.

Magazyn namiotowy – popularne wymiary

Namioty magazynowe dostępne w różnych wariantach, co ułatwia wybór obiektu odpowiedniego do potrzeb danej firmy. Długość takich namiotów waha się przeciętnie od 4 do 100 metrów, zaś szerokość wynosi od 3 do 8 metrów. Warto też dodać, że w razie potrzeby w łatwy sposób można rozbudować bazę magazynową, łącząc wiele namiotów w jeden obiekt za pomocą specjalnego systemu.