Mydło w płynie – właściwości i zastosowanie

Mydło w płynie – właściwości i zastosowanie

Jeśli potrzebujesz mydła w piance, koniecznie sprawdź verdeavis.pl

Mydło antybakteryjne eliminuje z powłoki skóry chorobotwórcze bakterie i inne groźne patogeny. Czym powinno cechować się mydło w płynie, by spełniało oczekiwania przeróżnych konsumentów? Gdzie używane są specjalistyczne mydła dezynfekujące?

Zastosowanie mydła antybakteryjnego

Mydła o właściwościach antyseptycznych stosowane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale także kupowane są przez placówki medyczne, przemysł gastronomiczny czy zakłady pracy. Na rynku dostępne są rozmaite typy mydeł – produkty w piance, w płynie, uzupełnione o dodatkowe składniki odżywcze, przeznaczone do mycia włosów, ciała i skóry wrażliwej, mydła w butelkach z pompką, jak również do aplikowania z bezdotykowych pojemnikówzapewniających maksymalny stopień higieny. Na specjalną wzmiankę zasługuje mydło w piance będące środkiem wyjątkowo ekonomicznym – pozwala otrzymać aż 2500 doz mydła z pojemnika 1000 ml. Pianka skutecznie myje, dobrze rozprowadza się na skórze i bez problemu spłukuje.

Naturalne mydło w płynie dla skóry wrażliwej

Mydła w płynie znajdujące się w asortymencie sklepu VerdeAvis odpowiadają europejskim normom jakościowym i są przetestowane dermatologicznie. Artykuły pielęgnacyjne przeznaczone dla osób z wrażliwą skórą nie mają w składzie substancji zapachowych, barwników ani innych składników alergicznych – można z nich korzystać codziennie, bez strachu o podrażnienia. Niektóre produkty zostały uhonorowane certyfikatem Ecolabel, który zaświadcza o wysokiej jakości i jest przyznawany towarom nieszkodliwym dla środowiska. Mydła dezynfekujące dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w zdejmowaną pompkę dozującą, co ułatwia ich późniejszy recykling.

Dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]