Maseczka z przyłbicą Mini Shield – zapewnij sobie swobodne oddychanie

maseczka wielorazowa, ochronna maseczka

Koronawirus, który opanował wszystkie państwa, kompletnie przeistoczył nasz bieg życia oraz kontakty z innymi ludźmi. Zasady dystansu społecznego narzucają nieodzowność korzystania ze różnych środków, których rolą jest chronić nas przed rzeczywistym zagrożeniem zarażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do banku bądź biura, gdzie zazwyczaj napotykamy większe grono ludzi, winniśmy dla naszego zdrowia założyć na nos i usta ochronną maseczkę. Jak jednak postąpić, jeśli ciężko oddychamy w popularnej maseczce z tkaniny?

Komfortowa przyłbica ochronna ochrania tak samo jak maska chirurgiczna

Osoby, które sądzą, że ochronne maseczki z materiału są nieporęczne i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich używania, mogą zaopatrzyć się w ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielorazowego użytku Mini Shield firmy Vitberg. Chroni ona przed stycznością z patogenami w jednakowym zakresie jak maska chirurgiczna, tzn. zakrywa usta i nos, ale przy tym zapewnia swobodę oddychania. Jej największymi plusami są wygoda, solidność oraz zaledwie kilkugramowa waga, która nie wykracza poza 10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą wytworzona jest z surowców, za sprawą których może być wykorzystywana wiele razy. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po każdym użyciu rekomenduje się odkazić, a samą maseczkę można również czyścić ręcznie (aż do 30 razy!) za pomocą dostępnych detergentów.

Maseczka z przyłbicą – dla astmatyków i osób pracujących

Przyłbicę ochronną rekomenduje się używać każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na komforcie. Osoby w podeszłym wieku, mające kłopoty z oddychaniem, mające powyżej 60 roku życia oraz sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy muszą nosić maseczki ochronne w trakcie pracy. Mini Shield marki Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie utrudnia ruchów szyi, a jej stosowanie przez kilka godzin nie powoduje wrażenia dyskomfortu. Działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w smartfonach, co z pewnością uznają za plus ludzie młodzi.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]