Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Jeśli chcesz kupić kontenery na gruz, kliknij tutaj

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję podczas prowadzenia robót remontowo-budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych pracach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? Gdzie można je zamówić?

Kontenery stalowe – wybierz wysoką jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem pojemnych i wytrzymałych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Te typy pojemników używają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty zajmujące się użyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego typu odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać z wielu rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą oraz mnóstwo innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele rolkowe, hakowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. W zależności od potrzeb można wyposażyć się w kontener z pokrywą. Na placach budowy częstokroć używane są też kontenery do przewozu surowców sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko opróżnić.

Dane:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]