Końska derka – rodzaje i akcesoria dodatkowe

Końska derka – rodzaje i akcesoria dodatkowe

Dalsze informacje o derkach dla koni

Derka specjalne przykrycie dla konia, które zapewnia zwierzęciu komfort termiczny oraz osłonę przed kurzem lub owadami. Jakie modele derek można dzisiaj zamówić w internetowych sklepach z akcesoriami jeździeckimi? Czym się wyróżniają?

Derki dla koni – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego tułów, zad, a w niektórych modelach również szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami jeździeckimi Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – siatkowe, treningowe, polarowe, osuszające, stajenne, a także padokowe. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często korzysta się też z derek wykonanych z nieprzemakalnych materiałów – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed atakami owadów, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W sklepie Horse-Trade.pl zaopatrzyć się można także w derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę poruszania się.

Derka dla konia – dobieramy dodatkowe akcesoria

Odpowiednia derka dla konia to nie wszystko – ważne są także specjalistyczne akcesoria, pomagające utrzymać okrycie na miejscu, a także gwarantują zwierzęciu dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl oferuje między innymi wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe moduły, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a szybka dostawa pod wybrany adres zapewnia pełną wygodę zakupów.

Dane:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]