Kolczyki dla dzieci

Kolczyki dla dzieci

Więcej informacji o biżuterii dla dzieci

Dziewczynki szybko chcą stać się jak ich mamy: mierzą ich garderobę i włóczą nogami w maminych szpilkach, pożyczają biżuterię. Jednak, by nasze drobiazgi nie zostały uszkodzone w czasie zabaw, warto czasem kupić pociechom własne świecidełka. Ciekawym pomysłem na drobny podarunek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją mogą okazać się produkty ze strony internetowej bizuteriadladzieci.com.

Jaką biżuterię dla dzieci wybrać?

Najważniejszym kryterium wyboru błyskotek dla dziewczynek powinna być ich funkcjonalność. Wiszące kolczyki nie mogą być długie, aby nasze córka nie zaczepiła nim o ubranie. Kolejnym aspektem jest wygląd. Pierścionki i wisiorki powinny wyglądać skromnie i niezbyt poważnie – wybierajmy te żywe, z dziecięcymi motywami. Należy zwrócić uwagę na tworzywo, z jakiego zostały zrobione oraz jakość wykończenia – brak ostrych zakończeń, zbyt luźne zakrętki do kolczyków.

Ciekawe propozycje biżuterii dla dzieci

Najpowszechniej spotykane motywy na dziecięcej biżuterii to kwiatuszki, koniczynki i serduszka. Jeżeli chodzi o kolorystykę, królują różne odcienie różowego, a także fiolet, błękit i biel. Generalnie, dziewczynki wolą srebro niż złoto. Biżuteria dla dzieci często uzupełniana jest o sznurki, tasiemki i plastikowe elementy, które powodują, że nie mamy wątpliwości co do tego, kto powinien ją nosić. Akcesoria specjalnie dla najmłodszych znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.