Jubiler nie tylko sprzeda Ci pierścionek, ale i naprawi Twoją biżuterię

Jubiler nie tylko sprzeda Ci pierścionek, ale i naprawi Twoją biżuterię

Dalsze informacje o usługach złotnika Kraków uzyskasz tu.

Wraz z ewolucją internetu oraz rozwojem rynku, zmieniliśmy też nasze nawyki odnośnie dokonywania zakupów. Dziś chętnie korzystamy z możliwości zakupów przez internet. I chociaż w sieci znajdziemy nieomal wszystko, wciąż wiele przedmiotów warto kupować w sklepach stacjonarnych. Należy do nich m.in. biżuteria.

Czy powinno się kupować biżuterię od jubilera?

Zakup złotego pierścionka, broszki czy naszyjnika wiąże się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Zatem, aby mieć pewność, iż biżuteria spełni wszystkie nasze oczekiwania, powinniśmy zobaczyć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest kilka przesłanek, które uzasadniają to rozwiązanie. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza gdy mamy zamiar kupić obrączki ślubne bądź pierścionek zaręczynowy, możemy nałożyć biżuterię oraz przekonać się jak „na żywo” będzie się ona prezentować na palcu. Jeśli natomiast znajdziemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on za ciasny bądź za luźny, złotnik na naszą prośbę dostosuje go do stosownego obwodu albo zrobi nowy. Następną zaletą kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania rzetelnej porady jubilera. Poradzi on nam jak dobrać właściwy kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, zaprezentuje współczesne trendy we wzornictwie, a klientom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co teraz daje się z okazji ślubu, chrztu czy imienin.

Jakie usługi świadczy świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale również pełnią inne usługi. Naprawa zepsutej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeżeli odpadł nam kryształek z kolczyka lub rozerwał się naszyjnik, złotnik ekspresowo i sprawnie zreperuje go w swoim zakładzie. Gdy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał mniejszy obwód palca, jubiler poprawi obwód takiego pierścionka. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje także na zawieszce lub pierścionku podziękowania, datę, gratulacje albo inną istotną dla nas frazę. Z kolei jeśli pragniemy sprezentować komuś unikatowy upominek, ewentualnie mamy swój pomysł na broszkę czy też naszyjnik, możemy polecić jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeśli w domu mamy zbędną lub uszkodzoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup złota.

Dane:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]