Gdzie i dlaczego należy stosować maty przemysłowe?

Gdzie i dlaczego należy stosować maty przemysłowe?

Jeśli chcesz nabyć wycieraczki przemysłowe, skieruj się tu

Maty podłogowe mają wiele zastosowań i są wykorzystywane w służbie zdrowia, gastronomii, przemyśle i pozostałych sektorach rynku. Interesują Cię funkcjonalne i ergonomiczne wycieraczki przemysłowe? Dowiedz się, gdzie się je stosuje.

Mata dezynfekcyjna przejazdowa – gdzie się ją stosuje?

Maty dezynfekcyjne używane są w wielu branżach – w warsztatach samochodowych, na stacjach benzynowych, w myjniach, przy stanowiskach obróbki metali, kuchniach, lokalach gastronomicznych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, w szpitalach specjalistycznych, przy hodowli trzody chlewnej, narzędziowniach, stanowiskach obróbki żywności, czyli wszędzie tam, gdzie konieczne jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się niebezpiecznych drobnoustrojów chorobotwórczych – wirusów, grzybów i bakterii, a także zmniejszają zagrożenie przenoszenia się opiłków czy pyłu. W sklepach dostępne są również maty olejochłonne, które wspaniale sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, w których istnieje ryzyko przenoszenia się na butach różnych smarów. Maty te absorbują bowiem substancje oleiste.

Maty przemysłowe – popraw wygodę pracy i jej bezpieczeństwo

Maty dezynfekcyjne przejazdowe mają właściwości amortyzujące i antypoślizgowe, dzięki czemu podnosi się bezpieczeństwo i komfort zatrudnionych oraz pozostałych ludzi przebywających wewnątrz budynków. Niektóre maty przemysłowe są powleczone powłoką z dodatkiem korundu, co pozytywnie wpływa na ich właściwości antypoślizgowe. Dodatkowo specjalne profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed przypadkowym potknięciem się.

Dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]