Drzwi drewniane wewnętrzne przetrwają dziesięciolecia

Drzwi drewniane wewnętrzne przetrwają dziesięciolecia

Tu znajdziesz drzwi drewniane na wymiar

Drzwi drewniane wewnętrzne to wciąż popularne rozwiązanie, stosowane zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach zaprojektowanych w tradycyjnym tonie. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Opisujemy najistotniejsze cechy i opcję produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane przetrwają przez wiele lat

Drewno to ekologiczny materiał, który odpowiednio pielęgnowany zachowa się w bardzo dobrej kondycji nawet dziesiątki lat, a wykorzystany jako element aranżacji mieszkania powoduje, że staje się ono bardziej intymne i ciepłe. Obecne techniki pozwalają bardzo dobrze dopasować parametry drewna z zapotrzebowaniem współczesnego konsumenta, co skutkuje produkcją drzwi charakteryzujących się gustownym wyglądem i ogromną funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane wyróżniają się niewielkim stopniem rozszerzalności (a więc nie ulegają wypaczeniu) i stosowną izolacją cieplną. Opcja wykończenia ich zewnętrznej powierzchni dowolnie wybranym kolorem, lakierem bądź bejcą powoduje, że tego rodzaju drzwi zdadzą egzamin w pomieszczeniach wielorakiego typu – zarówno urządzonych w stylu retro, jak i apartamentach zaaranżowanych we współczesnej, skandynawskiej stylistyce. Na rynku znajdziemy drzwi drewniane wykonane z dębu, mahoniu czy sosny, modele bez progu lub z progiem, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, zabezpieczone lakierami wodnymi i wiele innych rodzajów, które zachwycają walorami estetycznymi i świetnie się prezentują przez lata.

Drzwi drewniane do każdego domu

Chciałbyś zamontować w swoim gabinecie skrzydła drzwiowe o nieszablonowych wymiarach lub niekonwencjonalnym formacie? Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takim przypadku warto zlecić to zadanie kompetentnym przedsiębiorstwom, które oferują darmowy pomiar, techniczne doradztwo, jak również opcję wykonania projektu na jednostkowe zlecenie. Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, jednocześnie zapewnia 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do indywidualnych potrzeb zamawiającego i np. wykończyć je szkłem – m.in. szybami wypukłymi, fazowanymi lub piaskowanymi, co z pewnością podnosi ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane mogą być także wyposażone w zamek z wkładką, a drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]