Czy są zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto?

Czy są zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto?

Zajrzyj tu jeśli jesteś zainteresowany Dolce Gusto kapsułki

Ekspresy oparte na systemie Dolce Gusto na dobre wtopiły się już w pejzaż naszych kuchni. Polaków urzekła nie tylko ich ciekawa, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają łatwy dostęp do smacznych mieszanek kawy. Smakosze tego napoju z czasem zrozumieli, że nie chcą się ograniczać tylko do propozycji jednego producenta, toteż na rynku w mgnieniu oka powstał powstał popyt na kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego parę marek, które zaczęły powoli podbijać serca miłośników kawy.

Czy można kupić zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek Nescafe Dolce Gusto pochodzą z różnych europejskich krajów, w tym też z Polski. Rzecz jasna, kiedy myślimy o wybornej kawie od razu przed oczami mamy śródziemnomorską kawiarnię, w której podawane jest mocne espresso. Nie dziwi zatem, iż najszerszy wybór kapsułek kompatybilnych z Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką arabiki i robusty, a także kawy skomponowane wyłącznie ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy delikatną i łagodną Cremosę, mocną i wyrazistą Ristretto, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował również własne cappuccino (Capucci), gorzką ale subtelną kawę o aromacie włoskiego likieru Amaretto (Amaret), połączenie czekolady i kawy (Mokacci) oraz czekoladę na gorąco (Chocolat). Inni europejscy producenci kapsułek w tym systemie to między innymi portugalska firma Torrie, który produkuje pyszną czekoladę na gorąco oraz hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia oprócz czekolady, produkuje też aromatyczną czarną kawę Intenso o mocnym smaku, a także dwie jej dwie jej odmiany z domieszką mleka – Cortado, z którego można przygotować kawę o pojemności 40 ml, i Con Leche – napój o objętości 120 ml.

Ceny zamienników kapsułek Nescafe Dolce Gusto?

Kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto sprzedawane są w sklepach w niedużych opakowaniach, zawierających 10 lub 16 porcji. Ich cena w sklepach internetowych jest zazwyczaj o kilkanaście procent mniejsza, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości kawą już za niewiele ponad 1zł. Kapsułki pasują do większości dostępnych na polskim rynku ekspresów pracujących na systemie Nescafe Dolce Gusto. Jeżeli jednak mamy wątpliwości, czy na pewno ich użycie nie wpłynie źle na nasze urządzenie, zapytajmy o to sprzedawcę albo poszukajmy na stronie sklepu listy ekspresów zgodnych z kapsułkami z kawą, które chcemy kupić.

Dane:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]