Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Co powinno się wiedzieć o Renault części?

Auta Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy lubią przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku Polacy kupili ponad pięć tysięcy modeli Scenic i aż 3500 pojazdów Megane. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Ogromnym popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono prawie 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – które często się psują?

Nabyłeś wymarzony samochód i pragniesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli owego producent są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach www. Można w nich zaopatrzyć się w elementy silnika, układu chłodzenia, nadwozia i podwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii konsumentów wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu narzekają właściciele Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, chociaż w tym wypadku szwankują też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się oryginalne części Renault

Systematyczne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z samochodu tej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niedziałające podzespoły.

Dane:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]