Celebrtyki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Celebrtyki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Jeśli szukasz naszyjników celebrytek, koniecznie sprawdź https://www.bizutik.pl/naszyjniki/celebrytki

Bardzo modne łańcuszki celebrytki chętnie noszą młodsze i starsze kobiety. Ogromna dostępność wzorów oraz materiałów, z których są wykonywane powoduje, iż każdy może znaleźć wariant idealny dla siebie. Można spodziewać się, że moda na nie szybko nie minie, ponieważ celebrytki pasują do właściwie wszystkich ubiorów oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki gwiazd

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele celebrytek, aktorek oraz piosenkarek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – złota, srebra, w tym srebra powleczonego złotem, a zatem są dostępne dla wszystkich kobiet pragnących mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jakim dysponują budżetem. Duży wybór wzorów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki spotkać można teraz we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je u wielu kobiet i dziewcząt.

Wyraź siebie odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest tylko gadżetem dekoracyjnym – zazwyczaj niesie także z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu jej zawieszki albo wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka ma swoje własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne wzory to kółeczko pełne lub z otworem, gwiazda, serduszko, żyletka, symbol nieskończoności czy słonik. Panie zazwyczaj dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według walorów estetycznych, ale też dopasowania danego znaczenia. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko oznacza niezłomność, jest też zawieszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest symbolem ponadprzeciętności oraz przekory.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest to, że można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Zwykle wybiera się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe celebrytki. Naszyjniki te doskonale łączą się z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]